KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17526529
nr 1752 6529
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, man i eka, 10x13 cm, yttermått inklusive ram: 18x20
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
måndag 12 januari 2026
kl 19:13:57
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor